Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do domu czy mieszkania to pierwszy element, na który zwracają uwagę nasi goście. Drzwi są niezbędnym elementem wyposażenia każdego budynku. Oprócz ochrony przed niesprzyjającą pogodą, drzwi wejściowe mają nas także ustrzec przed nieproszonymi gośćmi. Klientom oferujemy drzwi zewnętrzne i drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na drzwi renomowanych firm takich jak GERDA, DELTA, WIKĘD, KMT.

Zapewniamy bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo, profesjonalny autoryzowany montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Drzwi wewnętrzne

Idealne drzwi, to takie, które sprawiają, że wnętrze staję się wyjątkowe i eleganckie, a zarazem są wykonane z bardzo trwałych i solidnych materiałów. Oferujemy produkty wielu uznanych producentów, między innymi Porta, Intenso, Pol-skone, DRE, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Tylko u nas wybierać można spośród tak wielu konstrukcji drewnianych, szklanych, a także w okleinach naturalnych i sztucznych.

Jesteśmy profesjonalistami!

Dokonujemy pomiarów, zajmujemy się montażem, doradzamy w zakresie doboru odpowiednich produktów.

Drzwi wewnętrzne - łamane

Jeżeli masz garderobę lub skosy w mieszkaniu i nie chcesz zabierać miejsca kosztem szafy. To mamy rozwiązanie dla Ciebie !!!

Drzwi łamane charakteryzujące się tym ,że składają się do pozycji równoległej względem siebie. Skrzydło złożone jest z dwóch części połączonych ze sobą za pomocą trzech zawiasów wpuszczanych.