Zabudowy balkonów ramowe i bezramowe

Zabudowa balkonów ramowa

Wykonujemy zabudowy ramowe oparte na bardzo prosty system, który zapewnia ciche, sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie zestawu przez całe lata. Łatwy montaż oraz profile i akcesoria najwyższej jakości są niewątpliwymi zaletami systemu. Segmenty przesuwne i stałe umożliwiają zabudowę każdego balkonu, loggi oraz tarasu zarówno w realizacjach indywidualnych jak i kompleksowych, nie ma dla nas balkonu, tarasu czy loggi, którego nie będziemy w stanie zabudować...

Elementy przesuwne – okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm. W profile montujemy standardowo szybę typu float o grubości 4 mm., ale na życzenie Klienta możemy zastosować dowolne wypełnienie o grubości 4-6 mm. Niewątpliwą zaletą systemu jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, gdyż wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy.

Masz wątpliwości lub pytanie? Zastanawiasz się, czy możliwa jest zabudowa balkonu według Twojego pomysłu? A może potrzebujesz zabudować balkon w tradycyjny sposób, ale nie wiesz jak się to odbywa i ile kosztuje? Zadzwoń lub napisz, a udzielimy wszelkich informacji.

Zabudowa balkonów bezramowa

Zabudowa bezramowa jest innowacyjnym całoszklanym systemem przesuwnym, system zbudowany jest z indywidualnych paneli szklanych bez widocznych w pionie profili aluminiowych. Została zaprojektowana tak,aby spełniać wymagania nowoczesnej lekkiej i transparentnej architektury. Skomplikowane kształty są możliwe, ponieważ zespoły jezdne mogą pokonywać każdy kąt między 90 stopni a 180 stopni. Wszystkie elementy okuciowe nie wymagają większej konserwacji, są odporne na działanie czynników atmosferycznych , wykluczają nieprawidłową obsługę. Szyby ze szkła hartowanego (ESG) są mocowane w górnych i dolnych profilach aluminiowych za pomocą specjalistycznego kleju. Wentylacja balkonu odbywa się poprzez szczeliny wentylacyjne o szerokości do 3mm, znajdujące się pomiędzy połączeniami paneli szklanych. W naszym klimacie na okres jesienno zimowy stosujemy transparentne uszczelki między szybowe.

Łatwy i szybki montaż i instalacja, oraz unikalne walory estetyczne i użytkowe sprawia iż jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym cieszyć się balkonem przez cały rok.

Masz wątpliwości lub pytanie? Zastanawiasz się, czy możliwa jest zabudowa balkonu według Twojego pomysłu? Zadzwoń lub napisz, a udzielimy wszelkich informacji.